Приклад налаштування GGreg20_V3 на Raspberry Pi Pico W у Home Assistant з прошивкою ESPHome

Ми планували опублікувати приклад конфігурації GGreg20_V3 для Raspberry Pi Pico W з тих пір, як ESPHome почав підтримувати цей чудовий контролер з бездротовою підтримкою. Але після того, як користувачі почали створювати проекти для RPi з GGreg20_V3, і після того, як Tom’s Hardware написали про проект з використанням Pico W, ми також зробили свій власний повнофункціональний приклад конфігурації.

Основні особливості цього прикладу конфігурації в порівнянні з нашими попередніми:

  • враховано і підтримується два типи трубок: J305 та SBM20. Користувач може перемикатися між двома типами трубок за допомогою зручного селектора для розрахунку значень безпосередньо під час роботи, через фронтенд, наприклад, через віджет інформаційної панелі “Home Assistant”.
  • було враховано та запропоновано режим компенсації внутрішнього шуму трубки Гейгера. Цей режим також можна перемикати безпосередньо під час роботи через фронтенд.
  • розрахунок компенсації внутрішнього шуму також враховує ситуацію, коли кількість імпульсів недостатня для компенсації. У цьому випадку компенсація не виконується. Зверніть увагу, що наш приклад містить коефіцієнти, надані виробниками трубок Гейгера: для J305 – 0,2 імпульсу на секунду; для SBM20 – 1 імпульс на секунду.
  • конфігурація створює окремий текстовий датчик, який автоматично показує поточний стан відповідно до рівня радіації: нормальний / попередження / небезпека.
  • текстовий датчик стану також підтримує ситуацію, коли від модуля GGreg20_V3 не надходять імпульси. У такому випадку цей датчик матиме значення “помилка сенсора”..

https://github.com/iotdevicesdev/RPi-Pico-W_GGreg20_V3-ESPHome