Магазин IoT-devices, LLC вже на Etsy

06 листопада 2023 року, Київ, Україна.

Шановні користувачі, клієнти та партнери!

Раді повідомити, що з початком роботи в Україні сервісу Etsy Payments, ми одразу відкрили власний офіційний магазин IoT-devices на цій чудовій платформі для DIY.

Тепер продукти компанії можливо замовити на Etsy чи Tindie, а також на нашому сайті. З заходом системи Etsy Payments в Україну, наші відвідувачі та постійні клієнти можуть обирати будь-який зручний та безпечний спосіб оплати як-от банківські картки, PayPal, тощо. Як додатковий бонус, Etsy захищає оборудки між споживачами та трейдерами в межах платформи.

З цієї нагоди ми б хотіли звернути увагу журналістів, які, можливо, також будуть читати цей текст: на всіх наших торгових майданчиках є продукт Сувенірний лічильник Гейгера, який є доброчинною ініціативою, спрямованою на підтримку одразу двох напрямків:

– підтримка оборонних проектів та Збройних Сил України;

– очищення ринку DIY від некондиційних трубок Гейгра радянської ери.

Магазин IoT-devices Etsy вже повністю працює. Запрошуємо за посиланням go.iot-devices.com.ua/etsy

Про IoT-devices, LLC / ТОВ “ІОТ-ДЕВАЙСЕС” 

Українська компанія IoT-devices, LLC, працює на ринку DIY-електроніки з 2020 року. Флагманським продуктом компанії є модуль лічильника Гейгера GGreg20_V3 з імпульсним виходом. 

Також компанія має низку інших цікавих продуктів. Наприклад I2CUI4, модуль побудови інтерфейсів взаємодії з користувачем. I2CHUB, модуль розгалужувача для шини I2C. ESP12.OLED, універсальний модуль контролера на базі ESP8266. Та інші, не менш цікаві електронні модулі.

Ми намагаємося проектувати і розробляти модулі так, щоб вони були сумісними з якомога більшою кількістю популярних IoT платформ як-от ESPHome, Home Assistant, Arduino, NodeMCU, ESP-IDF, Tasmota, NodeRed, Raspberry Pi, тощо.

Продукти компанії вже знайшли своїх користувачів більше ніж у 20 країнах світу і ми продовжуємо розвивати міжнародний напрямок бізнесу, не дивлячись на агресивну війну, що здійснюється проти нашої країни.

З 2021 року товари компанії продаються не лише на сайті компанії, а і через відому серед радіоаматорів платформу Tindie. 

З 2023 року ми започаткували магазин IoT-devices на Etsy, щоб розширити пропозицію для користувачів цієї платформи.

Easy Links

go.iot-devices.com.ua/shop

go.iot-devices.com.ua/etsy

go.iot-devices.com.ua/tindie

go.iot-devices.com.ua/github

go.iot-devices.com.ua/hackaday

go.iot-devices.com.ua/twitter

go.iot-devices.com.ua/facebook

go.iot-devices.com.ua/linkedin

go.iot-devices.com.ua/bluesky

Бажаємо успіхів!

Команда IoT-devices, LLC