Лічильник Гейгера GGreg20_V3 – незначні апаратні зміни в модулі

Завдяки нашим клієнтам ми зібрали деяку статистику та отримали відгуки про різні режими використання модуля лічильника Гейгера GGreg20_V3 користувачами та дійшли висновку, що зручніше було б фіксувати напругу у високовольтній частині модуля.

Звертаємо вашу увагу, що з 1 вересня 2022 року функцію регулювання високої напруги прибрали. Рівень напруги 400 вольт фіксується апаратно.

 Оновлення: Лютий 2023 Відгуки клієнтів які ми отримуємо щодо запланованого впровадження змін схилили нас до рішення не поспішати з фіксацією рівня напруги на модулі, адже це обмежує можливість застосування інших трубок сумісних з модулем. Тому ми вирішили не робити змін взагалі і постачаємо модуль у вихідному компонуванні.

Це не змінює апаратну схему чи функціональність модуля. І це лише спрощує початкове налаштування модуля. Відтепер користувачеві навіть не потрібно думати про те, чи правильно встановлено рівень напруги у високовольтній частині GGreg20_V3.

У той же час, якщо вам потрібен модуль з регулюванням високої напруги для вашого проекту, зверніть увагу на модуль DCDC_3V3_400V_V1: Модуль високої напруги