IoT-devices випустила 3-ю версію модуля GGreg20 – детектора іонізуючої радіації

  • Категорія запису:Новини

КИЇВ, Україна, 21 червня 2021 р., “IoT-devices”, українська приватна фірма, яка розробляє та виготовляє власну екосистему електронних модулів для побудови розумних пристроїв у галузі інтернету речей, повідомляє про випуск нового, 3-го релізу апаратного модуля GGreg20 – детектора випромінювання іонізуючої радіації. 

GGreg20_v3 basic

GGreg20_V3 є сенсором з встановленою трубкою Гейгера-Мюллера СБМ-20 та виходом для підрахунку імпульсів – інтерфейсу підключення до головного контролера.

Цей детектор радіоактивних частинок – електронний сенсорний модуль для побудови персонального лічильника рівня іонізуючого випромінювання. З цією метою детектор включає в себе вихід підрахунку імпульсів на головний контролер. Arduino, Adafruit, ESP8266, ESP32 та інші можуть використовуватися як хост-контролер.

Рівень випромінювання відображається світловими та звуковими сигналами. Користувач може приглушити звуковий супровід (джампер J1 – вмикання / вимикання зумера).

GGreg20_V3 – дешевий і корисний прилад для перевірки “чистоти”:

  • грибів,
  • ягІд,
  • овочів,
  • дров тощо.

Цей модуль корисний для побудови розумних вимірювальних приладів для вимірювання потужності іонізуючого випромінювання в ручному / кишеньковому дизайні або в стаціонарному режимі як для роботи в приміщенні, так і зовні.

Єдине, що потрібно, щоб почати вимірювати потужність іонізуючого випромінювання за допомогою GGreg20 – це будь-який мікроконтролер, який може підраховувати кількість імпульсів за одиницю часу на GPIO.

Отримати детальний опис і технічний даташит продукту GGreg20_V3 та замовити пристрій (для замовлень в межах України) можливо на сайті IoT-devices за посиланням: GGreg20_v3

Для міжнародних замовлень продукт розташовано у магазині IoT-devices на Tindie за посиланням: GGreg20_V3 Ionizing Radiation Detector

Про “IoT-devices”

“IoT-devices”, українська приватна фірма, заснована у 2020 році у Києві, яка розробляє та виготовляє власну екосистему електронних модулів для побудови розумних пристроїв у галузі інтернету речей. Бізнес, який веде компанія у B2C, зфокусований на потреби споживачів які займаються темами побутової та вбудованої електроніки, домашньої автоматизації, розумного будинку та приєднаної оселі. Продукти компанії дозволяють користувачам навчатися, проводити лабораторні роботи і досліди, самостійно складати розумні пристрої у кращих традиціях DIY.

Проект “IoT-devices” народився дякуючи підтримці Клієнтів та завдяки досвіду команди і закоханості в Електроніку – всі продукти IoT-devices розроблено та виготовлено зі свободою і мудрістю в Україні.

Manufacturer sitehttps://iot-devices.com.ua
Shop on Tindie for international customershttps://www.tindie.com/stores/iotdev/
Shop for local customers within Ukrainehttps://iot-devices.com.ua/shop/
Facebookhttps://www.facebook.com/IoT-devices-114746816966582
Twitterhttps://twitter.com/iotdevicescomua
YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCHpPOVVlbbdtYtvLUDt1NZw
Emailinfo@iot-devices.com.ua